top of page

Sosyal Medya

Özellikle pandemi sonrası hayatımıza girin yeni normaller ile sosyal medya kullanımı çok daha hızlı arttırdı. Bu dönemde sosyal medya kullanımının artması kadar çeşitlenmesiyle birlikte markalar hangi mecrada kendilerini ne şekilde ifade etmek gerektiğini yeniden yapılandırmaya başladı.​

Mecraların çeşitlenmesi ve geçirilen sürelerin artmasıyla, sosyal medyada içerikler ve tasarımlar daha profesyonel üretilmeye başlandı. Bu da bir markanın kendini sosyal medyada etkin bir şekilde ifade edebilmesi için sistemli ve daha nitelikli içerik üretmesini gerekli kıldı.

 

Çeşitlenen mecralar, içeriklerin daha nitelikli üretilmesi sonucu markalar profesyonel yapılardan daha sık hizmet almaya başladı.

Neden Dijital Metrikler

Dijital Metrikler, sosyal medya stratejileriniz için doğru verileri analiz ederek size rehberlik eder. Markanızı güçlendirmeniz gereken  sosyal medya kanalını ve bu kanala ilişkin stratejileri etkin bir şekilde geliştirir. Sosyal medya stratejileriniz için doğru verilere dayalı kararlar almanıza yardımcı olur ve markanızın dijital varlığını güçlendirir. Dijital Metrikler ile çalışırken sosyal medya hizmetinde çalışma sistemi 

Strateji Geliştirme
ve Planlama

Markanızın hedef kitlesini analiz edip, sosyal medya stratejinizi başarıya ulaştıracak hedefler belirliyoruz.

İçerik Üretimi
ve Yönetimi

Etkileyici ve profesyonel içerikler hazırlayarak, düzenli ve etkili bir içerik akışı sağlıyoruz.

Reklam Yönetimi
ve Optimizasyonu

Hedef kitlenize uygun reklam kampanyaları oluşturup, performansı sürekli optimize ediyoruz.

Performans Analizi
ve Raporlama

Sosyal medya faaliyetlerinizi ölçerek analiz ediyor ve stratejilerinizi geliştirecek detaylı raporlar sunuyoruz.

Linkedin

Linkedin, son yıllarda kullanıcı sayısında hızlı bir artış göstererek profesyonel dünyanın dijital kalbi haline geldi. İş ilanlarından sektörel tartışmalara, online eğitimlerden profesyonel makalelere kadar sunduğu çeşitli içeriklerle kariyer gelişimi için vazgeçilmez bir platform oldu. Şirketler, LinkedIn üzerinden markalarını tanıtarak doğru yeteneklere ulaşırken, profesyoneller ise kariyerlerinde yeni kapılar aralıyor ve iş dünyasında kendilerini daha güçlü bir şekilde ifade ediyor. LinkedIn’in kullanıcı sayısındaki bu artış, iş dünyasındaki merkezi rolünü ve değerini net bir şekilde ortaya koyuyor.

Background

Markanızın Dijital Gücünü Katlayın ve Hızla Zirveye Ulaşın

bottom of page