top of page

Hizmetler

Dijital Metrikler her markaya iyi bir dijital altyapı kurmayı ve bu dijital yapının metriklerini doğru okuyup, bu doğrultuda markaya özgü dijital stratejiler geliştirmeyi hedef  edinmiş bir dijital pazarlama ajansıdır.

Markaya özgü strateji geliştirme

Dijital pazarlama alanında 10  yılı aşkın deneyim

Güncel teknoloji ve mecraları yakından takip etmek

Performans Pazarlama

Performans pazarlama, markanızın dijital stratejiler aracılığıyla doğru hedef kitleye ulaşmasını ve bu kitlenin markanızın belirlediğiniz hedeflere uygun aksiyonlarını gerçekleştirmesini sağlayan önemli bir çalışma alanıdır.

Sosyal Medya

Özellikle pandemi sonrası hayatımıza girin yeni normaller ile sosyal medya kullanımı çok daha hızlı arttırdı. Bu dönemde sosyal medya kullanımının artması kadar çeşitlenmesiyle birlikte markalar hangi mecrada kendilerini ne şekilde ifade etmek gerektiğini yeniden yapılandırmaya başladı.

E Ticaret Sitesi

E-ticaret dünyasında başarının anahtarı, harika bir kullanıcı deneyimi sağlamak, güven oluşturmak ve yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunmaktır. Bunu başarmak için, web sitenizin iyi tasarlanmış, arama motorları için optimize edilmiş, güvenli ve kullanımı kolay olduğundan emin olmanız gerekir. Ayrıca tüm cihazlarda ve tarayıcılarda kullanılabilir olduğundan emin olmalısınız.

Medya Satın Alma

Markanın bilinirliği arttırmak ve hedeflerine ulaşmak için mecralar ve teknolojiler özelinde gerçekleştirilen planlamadır.

Medya satın alımı yapılırken, marka için uygun hedef kitleye hangi mecralar ile ulaşılacağı ve bu mecralarda hangi envanterin kullanılacağı en önemli başlıklardır.

Sağlık Turizminde Dijital Pazarlama

Türkiye’nin hizmet ihracatı alanın en hızlı büyüyen pazarlarında biri sağlık turizmidir. Bu denli hızlı büyüyen bu pazarın günümüzdeki en önemli hastaya ulaşma aracı ise dijital platformlardır.

Sağlık turizmi alanında dijitalde planlanacak reklam stratejileri çeşitli alanlarda uzmanlıklar gerektirir.

Kurumsal Web Sitesi

Bugün bir markanın dijitaldeki en önemli yansımasıdır. İş hacmini genişletmek, farklı pazarlara açılmak için hayatı öneme sahiptir. Gerek sosyal medyada yaptığınız yatırımların anlamlı bir sonuca dönüşmesi, gerekse reklam için harcadığınız bütçelerin efektif sonuçlar verebilmesi için web sitenizin günümüz koşullarına uygun nitelikte bir yapıya sahip olması gerekir.

Background

Markanızın Dijital Gücünü Katlayın ve Hızla Zirveye Ulaşın

bottom of page