top of page

Medya Satın Alma

Markanın bilinirliği arttırmak ve hedeflerine ulaşmak için mecralar ve teknolojiler özelinde gerçekleştirilen planlamadır.

Medya satın alımı yapılırken, marka için uygun hedef kitleye hangi mecralar ile ulaşılacağı ve bu mecralarda hangi envanterin kullanılacağı en önemli başlıklardır.

En temel amacı hedef kitlenin dijital kanalları kullanımı esnasında, hedef kitle ile markayı buluşturmaktır.

Özellikle lansman planlaması, mağaza açılışı gibi bir markanın daha yaygın iletişim kurduğu planlamalar için kullanılır

Neden Dijital Metrikler

Güncel teknolojileri takip eden ve veri odaklı stratejiler geliştiren bir ajans olarak, reklamverenlere en etkili ve özgün reklam stratejilerini sunarak markalarının dijital dünyada başarılı olmalarına yardımcı olur.

Yenilikçi Reklam Teknolojileri

Dijital Metrikler, sürekli olarak güncel reklam teknolojilerini takip eder. Bu sayede, reklamverenlere en yeni ve etkili reklam tekniklerini sunarak, bütçe ve performans avantajı sağlar. 

Veri Odaklı Stratejiler

İşi sürekli metrikleri değerlendirmek olan Dijital Metrikler, tüm reklam stratejilerini veri üzerine kurar. Veri üzerine kurulan reklamlar hedef kitlesine daha etkili bir şekilde ulaşır ve hedeflenen dönüşümler artar.

Uzun Yıllara Dayalı Mecra Deneyimi

Dijital Metrikler,  uzun yıllardır markaları için dijital mecra kullanımı yapan ve bu kullanıma ilişkin sonuçları istatistiki olarak değerlendiren bir ajanstır. Markalara sunulan stratejiler, daha önce denenmiş ve etkin sonuçlar alınmış mecraları içerir.

Optimize Edilmiş Bütçe Yönetimi

Veri ve dataya dayalı reklam stratejileri hedefe uygun olarak sürekli optimize edilir. Bu sayede, reklamverenler daha az bütçe ile daha iyi sonuçlar elde edebilirler.

Background

Markanızın Dijital Gücünü Katlayın ve Hızla Zirveye Ulaşın

Yeni Mecralar, Yeni Teknolojiler

 TV Ekstra - Adreslenebilir TV 

Adreslenebilir TV, geleneksel televizyon reklamlarından farklı olarak dijitalin birçok avantajını TV reklamlarına taşıyan bir teknolojidir. Bu teknoloji, izleyicilerin demografik özelliklerini, ilgi alanlarını ve davranışlarını analiz ederek, her izleyiciye özel reklam içeriği sunabilme yeteneğine sahiptir.

 

Adreslenebilir TV teknolojisi sayesinde reklamverenler, reklam kampanyalarının performansını daha detaylı bir şekilde ölçebilir ve reklam stratejilerini daha kolay bir şekilde optimize edebilirler. Aynı zamanda bu teknoloji, bütçe nedeniyle TV de yer alamayan reklam verenlere markasını tv ye taşıma imkanı sunmaktadır.

bottom of page