top of page

Dijitalin Metriklerden Gelen Gücünü Kullanın

 
Günümüzde dijital dünya, markalar için doğru stratejilerle etkili bir şekilde yönetilmesi gereken önemli bir alan haline gelmiştir. Markalar, dijitalde hedef kitlelerine değer katmalı ve marka deneyimini en üst seviyeye çıkarmalıdır. Bu ancak güçlü bir dijital strateji ve yaratıcı unsurların doğru kullanılması ile mümkündür.


Bu nedenle, Dijital Metrikler her markaya iyi bir dijital altyapı kurmayı ve bu dijital yapının metriklerini doğru okuyup, bu doğrultuda markaya özgü dijital stratejiler geliştirmeyi hedef  edinmiş bir dijital pazarlama ajansıdır.

Nasıl Bir Dijital Ajans

Deneyim ve Hizmetleri

Butik iş yapmak üzere çıkılan yolda hedefler büyüdü, markalar arttı ancak anlayış hiç değişmedi. Bir markanın dijital departmanı gibi çalışmak, karlılığı, bütçe tasarrufunu referans alan yöntemlerle dijitalde yol haritası oluşturmak temel prensip oldu. Dijital Metrikler 10 yıllık sektör deneyimi ile hemen her büyüklükte markaya danışmanlık vermiş olup

e- ticaret, e-ihracat ve sağlık turizmi deneyimlerinin en yoğun olduğu sektörlerin başında yer almaktadır.

Web sitesi kurulumundan, markanın dijital stratejisini yönetmeye kadar geniş bir alanda hizmet veren Dijital Metrikler, dijitalde henüz yolun başında olan birçok marka ile birlikte büyüme deneyimine sahiptir. Birlikte çalıştığı markaların hem yerel pazarlarda hem de global pazarlarda gelişimine katkı sağlamış, markaların farklı pazarlarda büyüme yolculuğuna eşik etmiştir. Dijital metriklerin en önemli özelliği markalara ilişkin metrikleri doğru okumak, farklı bakış açıları ile etkin dijital stratejiler uygulamaktır.

Dijital Metrikler ile yola çıktığınızda;

•             Markaların hedeflerini dinler, uzun ve kısa vadeli hedefler için bir projeksiyon hazırlar

•             Markanın tüm dijital altyapısını oluşturur. Dijitalde metrikleri doğru okumak ve bu doğrultuda planlama yapmak en temel hedeftir.

•             Sektör analizleri, hedef kitle ve pazarda rekabet tanımlaması yapar

•             Metriklere ve sektöre uygun strateji kurgulanır, kampanya geliştirilip, stratejide gerekli görülüyorsa medya satın alması yapılır.

•             Tüm kampanyalar metrikler doğrultusunda optimize edilir.

•             Markalara net veriler içeren, anlaşılır raporlar sunulur

 

Eğitim ve Yetkinlikler

Dijitalin hızla gelişen yapısı, markaların dijital yetkinliklerini sürekli olarak güncel tutma ve geliştirme ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Günümüzde, dijital pazarlama stratejileri ve teknolojileri sürekli olarak evrilmekte ve değişmektedir. Bu durum, markaların dijital dünyadaki rekabetçi ortamda ayakta kalabilmeleri için sürekli olarak kendilerini güncellemelerini ve geliştirmelerini zorunlu kılmaktadır.

Bu ihtiyaçtan hareketle Dijital Metrikler, markaların ihtiyacına uygun dijital pazarlama eğitimleri geliştirmektedir.

Yapay zeka temelli dijital pazarlama stratejilerinden LinkedIn reklamcılığına kadar geniş bir yelpazede sunulan eğitim içerikleri, markaların dijitaldeki gelişimi için kapsamlı bir yol haritası sunmaktadır.

Dijital dünyanın metriklerden gelen gücünü kullanmaya hemen başlayın.

Referanslarımız

Background

Markanızın Dijital Gücünü Katlayın ve Hızla Zirveye Ulaşın

bottom of page